• s1

O Kancelarii

Kancelaria Notarialna Bartosza Mrugały, zlokalizowana w Świdnicy, gwarantuje Klientom najwyższą jakość i profesjonalizm świadczonych czynności notarialnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Notariusz Bartosz Mrugała, jako osoba zaufania publicznego, pełni swoją funkcję, kierując się bezstronnością, zapewnia rzetelną obsługę prawną, dba o poufność oraz należyte zabezpieczenie praw i interesów każdej osoby dokonującej czynności notarialnej a także osób trzecich.

Fachową obsługę klientów Kancelarii zapewniają zarówno notariusz jak i zatrudnieni w niej wykwalifikowani pracownicy, którzy udzielają bezpłatnie wszelkich informacji o czynnościach notarialnych, wymaganych dokumentach oraz wszelkich związanych z nimi kosztach. Obsługa prowadzona jest również w języku angielskim oraz niemieckim.

Kancelaria znajduje się w nowoczesnym biurowcu mieszczącym się w centrum Świdnicy. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiada windę oraz bezpłatne miejsca parkingowe.

Niniejsza strona ma funkcję jedynie informacyjną i nie stanowi reklamy ani też nie stanowi oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.